Zvýhodnená sada farieb na textil v kovových odtieňoch

Kód: ZSF404
Neohodnotené
€9,39 €7,83 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zvýhodnená sada farieb na svetlý textil v kovových odtieňoch. Sada farieb obsahuje 4 farby na svetlý textil po 40 g v kovových odtieňoch. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky zvýhodnených sád farieb a nakupujte s cenovým zvýhodnením. Farba na textil ARTEMISS, pomocou ktorej vytvoríte krásne farebné obrázky, ktoré sa vám nevyperú. Vytvorte si napríklad originálne tričko, štýlovú nákupnú tašku, neošúchaný motív na nohaviciach alebo plátenných teniskách.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Zvýhodnená sada farieb na svetlý textil v kovových odtieňoch obsahuje štyri odtiene po 40 g (strieborná, medená, zlatá, bronzová).
 
Farba na textil, je určená predovšetkým na svetlé materiály. Pre zdobenie tmavých a pestrých podkladov používajte farbu na tmavý textil. Rozdiel medzi farbou na svetlý a tmavý textil je ten, že farba na svetlý textil sa vsiakne do vlákien, oproti tomu farba na tmavý textil zostáva viac na povrchu. Z toho dôvodu farba na svetlý textil toľko nekryje. Jej výhodou sú žiarivé a výrazné odtiene. Jednoducho povedané zložka, ktorá pomáha farbám na tmavý textil ,,zamaskovať" podklad, spôsobuje na svetlom textile menej výrazné odtiene.
 
Farba na svetlý textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.
 
Môžete nanášať štetcom, tupovaním, pečiatkovaním ...
 
Jej konzistencia nedovoľuje striekanie rozprašovačom. Do rozprašovača použite radšej farbu na hodváb. Farba na textil je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.
 
Farba na textil strieborná je vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Ak potrebujete redšiu farbu, môžete ju mierne zriediť vodou, ale nie príliš, aby ste neznížili pomer spojiva. Na väčšie riedenie používajte riedidlo na svetlý textil Pro Art.
 
Pracovný postup: Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanú plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.
 
Skladovanie: Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.
 
Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.
 

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: