Sada ôsmich metalických farieb na textil

Kód: SFT028
Neohodnotené
€9,99 €8,33 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Objavte kreatívny svet s našou sadou ôsmich metalických farieb na textil. Vytvorte si vlastné jedinečné textilné výrobky so zábleskom luxusu. Tieto metalické farby na textil sú ideálne pre všetkých tvorivých umelcov - bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený profesionál. Sada obsahuje osem rôznych odtieňov metalických farieb, ktoré sa dajú použiť na svetlé, tmavé aj výrazne farebné textílie. Každá farba je obohatená o drobné čiastočky metalického pigmentu, ktoré vytvárajú efekt metalického náteru.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Sada farieb na textil s metalickým efektom môžete použiť ako na svetlé, tak i tmavé a výrazne farebné materiály. Farba na textil obsahuje malé čiastočky metalického pigmentu, ktorý vytvára efekt metalického náteru podobne ako napríklad u metalízy na aute.
Farba obsahuje špeciálne metalický pigment tvorený drobnými čiastočkami a preto dobre kryje.

Sada farieb na textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, pečiatkovať, tupovať, cez šablóny ... Plastové šablóny si môžete pozrieť tu.

Farba je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Sada obsahuje osem vzájomne miešateľných farieb s metalickým efektom po 12 g (biela, žltá, ružová, červená, modrá, zelená, hnedá, čierna).

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanou plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.
Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.

 

Dodatočné parametre

Kategória: SADY FARIEB NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: