Sada ôsmich svietiacich farieb na svetlý textil

Kód: SFT027
1 hodnotenie
€11,99 €9,99 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Predstavujeme vám jedinečnú sadu svietiacich farieb na textil od značky Artemiss, ktorá vám umožní vytvoriť svietiace obrázky priamo na vašom oblečení. Táto sada je nielen o jednoduchom maľovaní na textil, ale prináša úplne nový rozmer s jej ôsmimi žiarivými odtieňmi, ktoré po nanesení na textil začnú magicky fosforeskovať v tme.
Ale to nie je všetko. Tieto farby môžete medzi sebou miešať a vytvoriť tak úplne vlastné, jedinečné odtiene. Máte tak možnosť prepustiť uzdu svojej kreativite a fantázii a vytvoriť dizajn, ktorý je naozaj jedinečný.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Farba na textil je určená predovšetkým na svetlé materiály, na tmavých podkladoch nebude vidieť farba. Svietivosť zostane zachovaná. Keby ste chceli zvýšiť svietivosť, použite svietiace prášok. Môžete ho pridať do farby, alebo posypať ešte mokrý náter. V tme svieti žlto.

Sada farieb na svetlý textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, pečiatkovať, tupovať, cez šablóny ... Plastové šablóny si môžete pozrieť tu.

Farba na textil je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Sada obsahuje osem vzájomne miešateľných farieb svietiacich v tme po 12g (žltá, sv. oranžová, oranžová, červená, ružová, fialová, modrá, zelená).

Vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Pokiaľ potrebujete farbu redšiu, môžete ju mierne zriediť vodou, ale nie príliš, aby sme neznížili pomer spojiva. Na väčšie riedenie používajte riedidlo na svetlý textil Pro Art.

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanou plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: