Sada farieb na textil 7 x 12 g

Kód: SFT001
1 hodnotenie
€8,99 €7,49 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Obohaťte svoje textilné kreácie s našou sadou farieb na svetlý textil, ktorá ponúka 7 základných odtieňov po 12 g na premenenie obyčajného oblečenia na umelecké dielo. Ideálna pre všetky prírodné tkaniny, tento súbor umožňuje rozvinúť vašu kreativitu na tričkách, taškách a dokonca aj teniskách. Či už ste začiatočník alebo skúsený umelec, naše farby poskytujú žiarivé a výrazné odtiene, ktoré zostanú svieže aj po mnohých praniach. Experimentujte s rôznymi technikami aplikácie – od štetca po šablóny – a prebuďte svoj šatník novým životom.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

 
 

Farba na textil je určená predovšetkým na svetlé materiály. Pre maľovanie tmavých a pestrých podkladov používajte farbu na tmavý textil. Rozdiel medzi farbou na svetlý a tmavý textil je ten, že farba na svetlý textil sa vsiakne do vlákien, oproti tomu farba na tmavý textil zostáva viac na povrchu. Z toho dôvodu farba na svetlý textil toľko nekryje. Jej výhodou sú žiarivé a výrazné odtiene. Jednoducho povedané, zložka ktorá pomáha farbám na tmavý textil ,, zamaskovať "podklad, spôsobuje na svetlom textilu menej výrazné odtiene.

Sada farieb na svetlý textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, pečiatkovať, tupovať, cez šablóny ...
Farba na textil je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Sada farieb na textil obsahuje sedem vzájomne miešateľných odtieňov po 12g (biela, žltá, červená, modrá, zelená, hnedá, čierna). Z týchto siedmich odtieňov namiešate akúkoľvek farbu.

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanou plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať

 

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: