Zvýhodnená sada patinovacích farieb 6 x 40 g

Kód: ZSFP406
1 hodnotenie
€14,99 €12,49 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zvýhodnená sada patinovacích farieb. Sada farieb obsahuje 6 patinovacích farieb po 40 g. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky zvýhodnených sád farieb a nakupujte s cenovým zvýhodnením. Máte radi retro? S patinovacou farbou Artemiss získate vzhľad starého kovu, ktorý pripomína napríklad rámy starých obrazov. Vhodná je k vytváraniu staro vyzerajúcich ornamentov a pod.

zlava nova

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Zvýhodnená sada patinovacích farieb obsahuje šesť odtieňov po 40 g (strieborná, medená, zlatá, bronzová, mosadzná, platinová).
 
Patinovacia farba Artemiss je vhodná pre hobby, kreatívnu činnosť, výtvarnú tvorbu, servítkovú techniku, modelárstvo, kamienky ...
 
Môžete ju použiť v exteriéri aj v interiéri.
 
Najlepšie drží na nasiakavých povrchoch ako je drevo, kartón, papier, terakota, korok, betón, neglazovaná keramika a podobne. Na hladké, nenasiakavé povrchy napríklad sklo, porcelán či kov ju môžete použiť len tam, kde nebude náter príliš namáhaný vlhkom alebo mechanicky.
 
Je vodou riediteľná, to znamená, že na čistenie pomôcok po použití stačí obyčajná voda, ale iba do chvíle než farba zaschne. Zaschnutú farbu možno z niektorých povrchov vyčistiť liehom.
 
Pracovný postup:
Pred použitím fľaštičku pretrepte alebo premiešajte. Na čistý a suchý povrch naneste farbu a nechajte dobre zaschnúť. Farbu nanášajte najlepšie pomocou hubky v neriedenom stave, tým vznikne hladká jednoliata plocha. Čím viac farbu nariedite, tým bude povrch "fľakatejší".
 
Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Dodatočné parametre

Kategória: AKRYLOVÉ FARBY
Hmotnosť: 0.34 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: