Sada ôsmich farieb na textil

Kód: SFT025
Neohodnotené
€9,89 €8,24 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť s našou Sadou farieb na textil 8 x 12 g! Táto sada je ideálnou voľbou pre každého, kto sa chce pokúsiť o niečo nové a vzrušujúce, alebo pre tých, ktorí už majú skúsenosti s tvorením na textil a chcú si rozšíriť svoje farebné palety. Sada ôsmich farieb na textil je navrhnutá tak, aby práca s farbou na textil bola jednoduchá a intuitívna. Namiešate si z nich nespočetné množstvo odtieňov. Farby na textil majú jasné a výrazné odtiene.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

 
 

Farba na textil je určená predovšetkým na svetlé materiály. Pre maľovanie tmavých a pestrých podkladov používajte farbu na tmavý textil. Rozdiel medzi farbou na svetlý a tmavý textil je ten, že farba na svetlý textil sa vsiakne do vlákien, oproti tomu farba na tmavý textil zostáva viac na povrchu. Z toho dôvodu farba na svetlý textil toľko nekryje. Jej výhodou sú žiarivé a výrazné odtiene. Jednoducho povedané, zložka ktorá pomáha farbám na tmavý textil ,, zamaskovať "podklad, spôsobuje na svetlom textilu menej výrazné odtiene.

Sada farieb na svetlý textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, pečiatkovať, tupovať, cez šablóny ... Plastové šablóny si môžete pozrieť tu.
Farba na textil je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Sada farieb na textil obsahuje osem vzájomne miešateľných odtieňov po 12g (biela, žltá, červená, ružová, modrá, zelená, hnedá, čierna). Z týchto ôsmich odtieňov namiešate akúkoľvek farbu. Všetky farby sú jedno pigmentové, čo uľahčuje miešanie ďalších odtieňov.

Vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Pokiaľ potrebujete farbu redšiu, môžete ju mierne zriediť vodou, ale nie príliš, aby ste neznížili pomer spojiva. Na väčšie riedenie používajte riedidlo na svetlý textil Pro Art.

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanou plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať

 

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: