Sada svietiacich textilných farieb 7 x 12 g

Kód: SFT003
Neohodnotené
€8,99 €7,49 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Svietiace obrázky na svetlom oblečení ľahko vytvoríte so sadou svietiacich farieb na textil Artemiss. Sada obsahuje sedem žiarivých odtieňov, ktoré po nesvietení v tme fosforeskujú. Môžete ich medzi sebou vzájomne miešať a tým získate ďalšie odtiene podľa svojej fantázie.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Farba na textil je určená predovšetkým na svetlé materiály, na tmavých podkladoch nebude vidieť farba. Svietivosť zostane zachovaná. Keby ste chceli zvýšiť svietivosť, použite svietiace prášok. Môžete ho pridať do farby, alebo posypať ešte mokrý náter. V tme svieti žlto.

Sada farieb na svetlý textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, pečiatkovať, tupovať, cez šablóny ...

Farba na textil je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Sada obsahuje sedem vzájomne miešateľných farieb svietiacich v tme po 12g (žltá, sv. oranžová, oranžová, ružová, fialová, modrá, zelená).

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanou plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: