Zvýhodnená sada farieb na tmavý textil v kovových odtieňoch

Kód: ZSFT404
Neohodnotené
€10,19 €8,49 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zvýhodnená sada farieb na tmavý textil v kovových odtieňoch. Sada farieb obsahuje 4 farby na tmavý textil po 40 g v kovových odtieňoch. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky zvýhodnených sád farieb a nakupujte s cenovým zvýhodnením. Obrázky, ktoré vyniknú na tmavom tričku, batôžku, taške alebo napríklad nohaviciach ľahko namaľujete farbami na tmavý textil ARTEMISS.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Zvýhodnená sada farieb na tmavý textil v kovových odtieňoch obsahuje štyri odtiene po 40 g (strieborná, medená, zlatá, bronzová).
 
Farba je určená na maľovanie tmavých a výrazne sfarbených podkladov. Rozdiel medzi farbami na tmavý a svetlý textil je ten, že farba na tmavý textil zostáva viac na povrchu a naopak farba na svetlý textil sa vsiakne do vlákien. Z toho dôvodu farba na svetlý textil toľko nekryje. Jednoducho povedané zložka, ktorá pomáha farbám na tmavý textil ,,zamaskovať" podklad, spôsobuje na svetlom textile menej výrazné odtiene. Na svetlé materiály používajte farbu na svetlý textil.
 
Farba je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ ste si nie istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky. Môžete nanášať štetcom, tupovaním, pečiatkovaním... Hustá konzistencia nedovoľuje striekanie rozprašovačom.
 
Je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsené výtvarníčky a výtvarníkov.
 
Vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Ak potrebujete farbu redšiu, môžete ju mierne zriediť vodou, ale nie príliš, aby ste neznížili pomer spojiva. Na väčšie riedenie používajte riedidlo na tmavý textil Pro Art.
Pracovný postup: Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanú plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.
 
Skladovanie: Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.
 
Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.
 

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA TEXTIL
Hmotnosť: 0.22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: