Zvýhodnená sada akrylových farieb svietiacich v tme 7 x 40 g

Kód: ZSAS740
Neohodnotené
€17,49 €14,58 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Urobte zo svojej kreativity zážitok, ktorý svieti v tme!
Zvýhodnená sadu akrylových farieb svietiacich v tme, ktorá Vám otvorí dvere do fascinujúceho sveta nočnej kreativity. Táto sada obsahuje 7 rôznych 40 g farieb, ktoré po nasvietení začnú svietiť v tme. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky zvýhodnených sád farieb a nakupujte s cenovým zvýhodnením.

 

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Akrylová farba svietiaca, po nasvietení svieti v tme. Intenzitu a dĺžku svietenia ovplyvníte dobou nasvietenia, buď na dennom svetle, baterkou alebo iným intenzívnym zdrojom svetla. Ak chcete zvýšiť intenzitu svietenia, pridajte do farby svietiace prášky. Farba vydrží svietiť 2 - 6 hodín.
 
Akrylová farba svietiaca málo kryje. Tmavé povrchy natrite bielou farbou. Niekedy stačí natrieť viac vrstiev.
 
Je vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Pokiaľ však farba zaschne môžete ju väčšinou odstrániť liehom. Ak potrebujete farbu redšiu, môžete ju mierne nariediť vodou. Riedením ale tiež znížite aj svietivosť.
Pre maľovanie na nasiakavé povrchy ako je drevo, papier, terakotu, betón, korok a ďalšie materiály.
Farba je po zaschnutí lesklá a vode odolná.
 
Zvýhodnená sada akrylových farieb svietiacich v tme obsahuje: 7 farieb po 40 g (žltá, oranžová, červená, ružová, fialová, modrá, zelená).
 
Svietiaca akrylová farba je vhodná pre hobby, kreatívnu činnosť, výtvarnú tvorbu, servítkovú techniku, modelárstvo a podobne. Je vhodná ako aj pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsené výtvarníčky a skúsených výtvarníkov.
 
Návod na použitie: Fľašu dobre pretrepte, alebo premiešajte. Farbu nanášajte na čistý, suchý povrch a nechajte zaschnúť. Keď jedna vrstva nestačí, aplikujte druhú. Pracovné pomôcky umyte vodou. Zabráňte zaschnutiu.
 
Skladovanie: Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Nesmie zmrznúť.
 
Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Dodatočné parametre

Kategória: AKRYLOVÉ FARBY
Hmotnosť: 0.39 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: