Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali, že z dôvodu čerpania dovolenky nebudeme zasielať objednávky v období od 19. júla 2024 po 12:00 hod do 24. júla 2024 do 24:00 hod. Všetky objednávky prijaté v tomto čase budú odoslané dňa 25. júla 2024. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. Tešíme sa na Vaše objednávky po našom návrate.

Plochý štetec DA VINCI 12

Kód: ART39412
Neohodnotené
€4,89 €4,08 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Plochý štetec DA VINCI 12 – váš nový spoločník v ceste za umeleckým majstrovstvom. Ideálny pre začiatočníkov aj skúsených umelcov, tento štetec ponúka výnimočnú odolnosť, pohodlné držanie a viacúčelové použitie, vrátane maľovania na textil. Prebuďte svoju kreativitu s nástrojom, ktorý podnieti vašu fantáziu a zanechá nezabudnuteľný odtlačok na každom plátne.

 

 

 

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Plochý štetec DA VINCI 12 je remeselne vytvorený s precíznym zameraním na detail. Jeho syntetické vlákna sú navrhnuté tak, aby odolali opotrebeniu a zachovali pružnosť pri každom ťahu. Matná, lakovaná rukoväť so špeciálnou protišmykovou úpravou vám umožní držať štetec pevne a bezpečne, bez ohľadu na dĺžku maľovania. Vďaka robustnej konštrukcii je tento štetec synonymom pre dlhotrvajúcu kvalitu. Každý pohyb štetcom by mal byť odrazom vášho jedinečného štýlu a DA VINCI 12 vám to umožňuje. Je to viac než len nástroj, je to váš sprievodca svetom farieb a textúr, ktorý vám pomáha pretvoriť vaše umelecké vízie na realitu. S týmto štetcom neexistujú limity pre vašu fantáziu.


Dodatočné parametre

Kategória: ŠTETCE
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: