Metalická univerzálna farba – 62 žltá

Kód: MEUF4062 MEUF7062 MEUF11062 MEUF25062 MEUF50062 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
€2,59 €3,40 €4,84 €8,71 €12,27 od €2,59 €2,16 bez DPH €2,83 bez DPH €4,03 bez DPH €7,26 bez DPH €10,23 bez DPH od €2,16 bez DPH
Skladom Do 7 dní Do 7 dní Do 7 dní Do 7 dní Zvoľte variant
Vyberte veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Farba obsahuje malé čiastočky metalického pigmentu, ktorý vytvára efekt metalického náteru. Veľmi dobre prekryje aj tmavé podklady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akrylátová farba (akrylka, acryl) na väčšinu povrchov okrem textilu.

Vhodná je pre hobby, kreatívnu činnosť, výtvarnú tvorbu, servítkovú techniku, modelárstvo, kamienky ...
Najlepšie drží na nasiakavých povrchoch ako je drevo, kartón, papier, terakota, korok, betón, neglazovaná keramika a podobne. Na hladké, nenasiakavé povrchy napríklad sklo, porcelán či kov ju môžete použiť len tam, kde nebude náter príliš namáhaný vlhkom alebo mechanicky. V tomto prípade je lepšie použiť vypaľovaciu farbu.

Farba obsahuje malé čiastočky metalického pigmentu, ktorý vytvára efekt metalického náteru.

Je vodou riediteľná, to znamená, že na čistenie pomôcok po použití stačí obyčajná voda, ale iba do chvíle než farba zaschne. Zaschnutú farbu možno z niektorých povrchov vyčistiť liehom.

Pracovný postup:
Pred použitím fľaštičku pretrepte alebo premiešajte. Na čistý a suchý povrch naneste farbu a nechajte dobre zaschnúť. Pokiaľ je potrebné aplikujte druhú vrstvu. Z 1kg farby natrite 6-10m2, ale záleží na nasiakavosti povrchu. Odtiene môžete ľubovoľne miešať.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: