Svietiaca farba na textil – 81 neón ružová

Kód: SFT4081 SFT7081 SFT11081 Zvoľte variant
Neohodnotené
€2,36 €3,29 €6,38 od €2,36
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

So svietiacou farbou na textil vytvoríte na svetlom, najlepšie bielom oblečení obrázky, ktoré budú v tme samy svietiť. Stačí keď ich nesvietite buď denným, alebo aj umelým svetlom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba je určená predovšetkým na svetlé materiály, na tmavých podkladoch nebude vidieť farba. Svietivosť zostane zachovaná. Keď by ste chceli zvýšiť svietivosť, použite svietiaci prášok. Môžete ho pridať do farby, alebo posypať na ešte mokrý náter.

Farba je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, pečiatkovať, tupovať ... Jej konzistencia nedovoľuje striekanie rozprašovačom.
Farba je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Farba je vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Ak potrebujete redšiu farbu, môžete ju mierne zriediť vodou, ale nie príliš, aby ste neznížili pomer spojiva. Na väčšie riedenie používajte riedidlo na svetlý textil Pro Art. Riedením znížite tiež svietivosť.

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanou plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.
Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: