Zvýhodnená sada farieb na kožu a koženku v kovových odtieňoch

Kód: ZSFK404
Neohodnotené
€8,95 €7,46 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Zvýhodnená sada farieb na kožu a koženku v kovových odtieňoch. Sada farieb obsahuje 4 farby na kožu a koženku po 40 g v kovových odtieňoch. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky zvýhodnených sád farieb a nakupujte s cenovým zvýhodnením. Pružná vodouriediteľná farba Artemiss na kožu a koženku a podobné materiály. Farba je v konzistencií, ktorá umožňuje priamo maľovať.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Zvýhodnená sada farieb na kožu a koženku v kovových odtieňoch obsahuje štyri odtiene po 40 g (strieborná, medená, zlatá, bronzová).
 
Návod na použitie: Farbenú plochu dôkladne očistite a odmastite liehom alebo saponátom a nechajte dokonale uschnúť. Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Vyskúšajte na neviditeľnom mieste, pretože koža i koženka môže byť ošetrená rôznymi prípravkami alebo úpravami proti znečisteniu a preto by farba nemusela na povrchu dobre držať.
Farbu nanášajte v tenkej vrstve. Svetlé odtiene neprekryjú tmavý alebo výrazne farebný povrch, podklad bude presvitať. Ak natriete viac vrstiev, môže film ľahko popraskať.
 
Po zaschnutí vytvára pružný, vodeodolný film. Nafarbenú plochu umývajte len bežnými čistiacimi prostriedkami s obsahom saponátu alebo mydla. Nepoužívajte abrazívne ani chemické prípravky. Ak budete kožu impregnovať, vyskúšajte na malom kúsku.
 
Nenanášajte na miesta, ktoré sú príliš mechanicky namáhané.

Dodatočné parametre

Kategória: FARBY NA KOŽU A KOŽENKU
Hmotnosť: 0.22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: