Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali, že z dôvodu čerpania dovolenky nebudeme zasielať objednávky v období od 19. júla 2024 po 12:00 hod do 24. júla 2024 do 24:00 hod. Všetky objednávky prijaté v tomto čase budú odoslané dňa 25. júla 2024. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. Tešíme sa na Vaše objednávky po našom návrate.

Prenosové lepidlo na šablóny

Kód: PLS250
Neohodnotené
€9,25 €7,71 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Prenosové lepidlo na šablóny v spreji 250 ml.

Dočasné lepidlo, ktorým spoľahlivo prilepíte a potom tiež ľahko odlepíte šablóny k podkladu. Prenosové lepidlo je vhodné na upevnenie šablón, predlôh, na patchwork, scrapbooking. Nepoškodí podklad nezanecháva stopy, nespôsobuje škvrny, nežltne, nevlní papier.

zlava nova

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Prenosové lepidlo je vhodné na upevnenie šablón, predlôh, na patchwork, scrapbooking. Nepoškodí podklad nezanecháva stopy, nespôsobuje škvrny, nežltne, nevlní papier.

Návod na použitie:

Sprej dobre pretrepte. Uistite sa, že máte všetky plochy na ktoré budete nanášať lepidlo čisté a suché. Postriekajte plastovú šablónu zo vzdialenosti cca 20cm. Počkajte 30 sekúnd a potom plastovú šablónu nalepte na požadované miesto. Šablónu z plochy ľahko odlepíte a môžete ju niekoľkokrát prilepiť inak. Pred aplikáciou na nové plochy najprv vyskúšajte na malom kúsku.

Bezpečnostné upozornenie: Pre vašu bezpečnosť používajte prenosové lepidlo na dané účely v súlade s návodom. Extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom, pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Nevystavujte teplotám nad 50 °C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: