Farba na textil – 92 medená

Kód: FST4092 FST7092 FST11092 FST25092 FST50092 Zvoľte variant
Neohodnotené
€2,59 €3,39 €4,39 €8,19 €11,69 od €2,59 €2,16 bez DPH €2,83 bez DPH €3,66 bez DPH €6,83 bez DPH €9,74 bez DPH od €2,16 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Do 7 dní Do 7 dní Zvoľte variant
Vyberte veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Farba na textil medená ARTEMISS, pomocou ktorej vytvoríte krásne farebné obrázky, ktoré sa vám nevyperú. Vytvorte si napríklad originálne tričko, štýlovú nákupnú tašku, neošúchaný motív na nohaviciach alebo plátenných teniskách. Farba na textil v menšom balení vyhovuje najlepšie na domáce použitie, keď chcete namaľovať len niekoľko obrázkov. Naopak väčšie balenie farby na textil sa hodí predovšetkým pre využitie v školách, krúžkoch, domovoch dôchodcov alebo pre niekoho, kto vytvára originálne odevy na ďalší predaj.

 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Farba na textil medená, je určená predovšetkým na svetlé materiály. Pre zdobenie tmavých a pestrých podkladov používajte farbu na tmavý textil. Rozdiel medzi farbou na svetlý a tmavý textil je ten, že farba na svetlý textil sa vsiakne do vlákien, oproti tomu farba na tmavý textil zostáva viac na povrchu. Z toho dôvodu farba na svetlý textil toľko nekryje. Jej výhodou sú žiarivé a výrazné odtiene. Jednoducho povedané zložka, ktorá pomáha farbám na tmavý textil ,,zamaskovať" podklad, spôsobuje na svetlom textile menej výrazné odtiene.

Farba na svetlý textil je určená na väčšinu prírodných materiálov, polyester a zmesi. Pokiaľ nie ste si istý zložením materiálu, vyskúšajte farbu na kúsku látky.

Môžete nanášať štetcom, tupovaním, pečiatkovaním ...

Jej konzistencia nedovoľuje striekanie rozprašovačom. Do rozprašovača použite radšej farbu na hodváb.
Farba na textil je vhodná ako pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsene výtvarníčky a výtvarníkov.

Farba na textil medená je vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Ak potrebujete redšiu farbu, môžete ju mierne zriediť vodou, ale nie príliš, aby ste neznížili pomer spojiva. Na väčšie riedenie používajte riedidlo na svetlý textil Pro Art.

Pracovný postup:
Fľašu dobre pretrepte alebo premiešajte. Maľovanú plochu podložte papierom alebo kartónom, aby farba nepresiakla. Farbu naneste na textil a nechajte zaschnúť. Potom niekoľko minút zažehľujte cez papier. Odporúčame papier na pečenie. Nepoužívajte naparovanie. Ak nebudete látku do týždňa prať, nemusíte zažehľovať. Hotový výrobok perte a žehlite podľa pokynov výrobcu textilu, najlepšie z rubu. Neperte v pare.

Skladovanie:
Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Farba nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Tip: Textil je dobré pred maľovaním vyprať.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: