Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali, že z dôvodu čerpania dovolenky nebudeme zasielať objednávky v období od 19. júla 2024 po 12:00 hod do 24. júla 2024 do 24:00 hod. Všetky objednávky prijaté v tomto čase budú odoslané dňa 25. júla 2024. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. Tešíme sa na Vaše objednávky po našom návrate.

Akrylová farba svietiaca – 82 neón fialová

Kód: SUF4082 SUF7082 SUF11082 Zvoľte variant
Neohodnotené
€3,29 €5,19 €8,29 od €3,29 €2,74 bez DPH €4,33 bez DPH €6,91 bez DPH od €2,74 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Akrylová farba svietiaca po aplikácii na predmety a nasvietení, svieti v tme. Za svetla je náter neónový, ako napríklad zvýrazňovače. Za tmy svieti a vydrží svietiť podľa intenzity nasvietenia. 

zlava nova

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 50€
Garancia kvality
Garancia kvality
Kvalitné české farby
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h

Podrobný popis

Akrylová farba svietiaca, po nasvietení svieti v tme. Intenzitu a dĺžku svietenia ovplyvníte dobou nasvietenia, buď na dennom svetle, baterkou alebo iným intenzívnym zdrojom svetla. Ak chcete zvýšiť intenzitu svietenia, pridajte do farby svietiace prášky. Farba vydrží svietiť 2 - 6 hodín.

Akrylová farba svietiaca málo kryje. Tmavé povrchy natrite bielou farbou. Niekedy stačí natrieť viac vrstiev.

Je vodou riediteľná, to znamená, že pomôcky umyjete obyčajnou vodou a nepotrebujete žiadne zvláštne riedidlá. Pokiaľ však farba zaschne môžete ju väčšinou odstrániť liehom.

Ak potrebujete farbu redšiu, môžete ju mierne nariediť vodou. Riedením ale tiež znížite aj svietivosť.

Pre maľovanie na nasiakavé povrchy ako je drevo, papier, terakotu, betón, korok a ďalšie materiály.

Farba je po zaschnutí lesklá a vode odolná.

Hodí sa pre hobby, kreatívnu činnosť, výtvarnú tvorbu, servítkovú techniku, modelárstvo a podobne. Je vhodná ako aj pre tvorenie s deťmi, tak aj pre skúsené výtvarníčky a skúsených výtvarníkov.

Návod na použitie: Fľašu dobre pretrepte, alebo premiešajte. Farbu nanášajte na čistý, suchý povrch a nechajte zaschnúť. Keď jedna vrstva nestačí, aplikujte druhú. Pracovné pomôcky umyte vodou. Zabráňte zaschnutiu.

Skladovanie: Skladujte v dobre uzavretých obaloch, pri izbovej teplote. Zabráňte priamemu slnečnému svitu a vysokým teplotám. Nesmie zmrznúť. Rozvrstvenie farby pri dlhšom skladovaní nie je na škodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: